Veebipoe Agromix.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Agromix OÜ (registrikood 12469624) asukohaga Tartumaa, Tartu Linn, Ravila 75, 50411. tel 53050230 ja e-kiri agromix@agromix.ee

Agromix OÜ tooteid on võimalik osta kahel viisil, tellides e-poest või kohapealt.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Veebipoes märgitud hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Müüjal on õigus ühepoolselt muuta hindasid.

1.3 Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

1.4 Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.5 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.6 Tootepildid kauba juures on illustratiivse tähendusega.

1.7 Aktsepteeritud makseviisid on Eestis tegutsevate pankade makselingid (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay). Makseviise pakub teile Maksekeskus AS. Arveldamine toimub eurodes.

2. Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

2.2 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

2.3 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.4 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalsel. Sellisel juhul tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Teise variandina pakutakse samaväärset toodet.

3. Kohaletoimetamine

3.1 Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti. Kauba toimetab Teieni tellimuses märgitud aadressil kullerfirma Venipak OÜ.

3.2 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

3.3 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

3.4 Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

4. Taganemisõigus

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

4.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3 14 päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab tagastatav kaup olema terve, avamata originaal pakendis ja kahjustamata.

4.4 Kui kaubal on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus keelduda kauba tagasivõtmisest.

4.5 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise lihtkirjalik avaldus ning saata see e-posti aadressile agromix@agromix.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4.6 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup).

4.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.8 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

4.9 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingus kirjas oleva kauba tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on kauba tagasi saatnud.

4.10 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus

5.1 Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba kauba üleandmisel. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

5.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile agromix@agromix.ee

5.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

5.4 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

5.5 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Vastutus

6.1 Veebipood ja ostja vastutavad teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tehtud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

6.2 Ei vastuta mittesihipärase või vale kasutamise tulemusel tekkinud kahjude eest.

7. Vääramatu jõud

7.1 Veebipood ei vastuta tekitatud kahju või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida müüja ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

8.1 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

8.2 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

8.3 Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi, sisestades veebilehele e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

8.4 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

9. Vaidluste lahendamine

9.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile agromix@agromix.ee

9.2 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.